Korallo Doprava

Doprava

 

Objednávky přijaté do 14:00 odesíláme zpravidla v den objednání, nejpozději další pracovní den. Zásilky jsou běžně doručeny následující pracovní den. 

 

Při volbě platby převodem přes internetové bankovnictví je zpoždění odeslání obvykle 1-2 pracovní dny, kdy čekáme na připsání platby na náš účet. Platba online platební kartou a převodem (s použitím platební brány) je provedena okamžitě.

 

Doprava po ČR 

 

Způsob dopravy

Platba předem  

Platba dobírkou  

Zdarma při objednávce nad

Osobní odběr Brno

0 Kč

 --------------------

 0 Kč

Zásilkovna.cz - Výdejní místo

59 Kč

99 Kč

700 Kč

DPD Private

99 Kč

139 Kč

1000 Kč

Česká pošta - Balík do ruky

99 Kč

139 Kč

1 000 Kč

Česká pošta - Doporučeně

65 Kč

105 Kč

 800 Kč

 

Osobní odběr

Vyzvednutí zboží na kamenné prodejně v Brně, Slovákova 350/1. Platbu je nutné zaplatit dopředu platební kartou nebo převodem. Platba na prodejně není možná.

Zásilkovna.cz

Síť výdejních míst po celé České a Slovenské republice. Zboží expedujeme zabalené na výdejní místo ve Vašem městě.

Česká pošta

  • Balík do ruky - Zásilky jsou zpravidla doručeny druhý den od expedice, na Vámi zvolenou adresu. V případě nezastižení, je zásilka uložena 7 dní na poště. Abychom zákazníkům mohli nabídnout co nejnižší cenu dopravného, zasíláme Balíky do ruky přes Zásilkovna.cz. Díky jejich velkému množství přepravených balíků je cena výrazně nižší než cena běžná.
  • Doporučeně - Zásilky doporučeně jsou zpravidla doručeny do 3 pracovních dnů od expedice. V případě nezastižení, je zásilka uložena 7 dní na poště. Z důvodu zdražení doporučených zásilek od 1.2.2020 ze strany pošty jsme nuceni zvýšit cenu na 65 Kč.

DPD Private

Přepravce DPD zásilku doručí druhý den po expedici na uvedenou adresu. V případě nezastižení adresáta kurýr volá a snaží se dohodnout náhradní termín či místo předání. Standartní čas doručení je 1-2 dny. Abychom zákazníkům mohli nabídnout co nejnižší cenu dopravného, zasíláme DPD Private přes Zásilkovna.cz. Díky jejich velkému množství přepravených balíků je cena výrazně nižší než cena běžná.

 

Doprava do SK

 

Způsob dopravy Platba předem Platba dobírkou Zdarma při objednávce nad
Osobní odběr Brno 0 Kč  ------------------ 0 Kč
Zásilkovna.cz - Výdejní místo 89 Kč 129 Kč  1 000 Kč 
Doručení na adresu kurýrem 119 Kč 159 Kč 1 300 Kč
Slovenská pošta 129 Kč 169 Kč 1 400 Kč

 

Osobní odběr

Vyzvednutí zboží na kamenné prodejně v Brně, Slovákova 350/1. Platbu je nutné zaplatit dopředu platební kartou nebo převodem. Platba na prodejně není možná.

Zásilkovna.cz

Síť výdejních míst po celé České a Slovenské republice. Zboží expedujeme zabalené na výdejní místo ve Vašem městě. Zásilky jsou zpravidla doručeny do druhého dne od expedice.

Slovenská pošta

Zásilky jsou zpravidla doručeny do dvou pracovních dnů od expedice, na Vámi zvolenou adresu. V případě nezastižení, je zásilka uložena 7 dní na poště. Abychom zákazníkům mohli nabídnout co nejnižší cenu dopravného, zasíláme přes Zásilkovna.cz. Díky jejich velkému množství přepravených balíků je cena výrazně nižší než cena běžná.

Doručení na adresu kurýrem

Kurýrní službu zajišťuje přepravní slolečnost GLS. GLS zásilky zpravidla doručí do dvou pracovních dnů od odeslání na uvedenou adresu. V případě nezastižení adresáta kurýr volá a snaží se dohodnout náhradní termín či místo předání. Abychom zákazníkům mohli nabídnout co nejnižší cenu dopravného, balíky zasíláme přes Zásilkovna.cz. Díky jejich velkému množství přepravených balíků je cena výrazně nižší než cena běžná.

 

EET

Od 1. března 2017 se na náš eshop vztahuje elektronická evidence tržeb při platbě platební kartou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. EET se vztahuje pouze na platby kartou a platby převodem přes platební bránu.

Zákazník souhlasí s tím, že mu EET účtenka bude zaslána elektronicky (platební brána odešle email se stavem platby a FIK).