14.5

Beruška 11 mm

Beruška 11 mm - platinová. Korálky jsou vhodné na náramky Pandora. Cena je za 1 kus.

Read more...

Dřevěné korálky 15,5 mm – matná neonově oranžová

Dřevěné korálky 15,5 mm - matná neonově oranžová. Korálky jsouMatné. Korálky jsou díky svému velkému průvleku vhodné i na širší návlekový materiál např voskované bavlněné šňůrky, pogumované bavlněné šňůrky atd. Díky průvleku jsou také vhodné pro menší děti (pozor na spolknutí korálků.)

Read more...

Dřevěné korálky 15,5 mm – matná neonově růžová

Dřevěné korálky 15,5 mm - matná neonově růžová. Korálky jsouMatné. Korálky jsou díky svému velkému průvleku vhodné i na širší návlekový materiál např voskované bavlněné šňůrky, pogumované bavlněné šňůrky atd. Díky průvleku jsou také vhodné pro menší děti (pozor na spolknutí korálků.)

Read more...

Dřevěné korálky 15,5 mm – matná neonově žlutá

Dřevěné korálky 15,5 mm - matná neonově žlutá. Korálky jsouMatné. Korálky jsou díky svému velkému průvleku vhodné i na širší návlekový materiál např voskované bavlněné šňůrky, pogumované bavlněné šňůrky atd. Díky průvleku jsou také vhodné pro menší děti (pozor na spolknutí korálků.)

Read more...

Dřevěné korálky 15,5 mm – nelakované přírodní

Dřevěné korálky 15,5 mm - nelakované přírodní. Korálky jsouNelakované. Korálky jsou díky svému velkému průvleku vhodné i na širší návlekový materiál např voskované bavlněné šňůrky, pogumované bavlněné šňůrky atd. Díky průvleku jsou také vhodné pro menší děti (pozor na spolknutí korálků.)

Read more...

Dřevěné korálky 15,5 mm – přírodní

Dřevěné korálky 15,5 mm - přírodní. Korálky jsouLakované. Korálky jsou díky svému velkému průvleku vhodné i na širší návlekový materiál např voskované bavlněné šňůrky, pogumované bavlněné šňůrky atd. Díky průvleku jsou také vhodné pro menší děti (pozor na spolknutí korálků.)

Read more...

Hematit kříž 17,5 mm

Hematit kříž 17,5 mm. Balíme náhodné korálky. Velikost korálků se může lišit. Fotografie jsou ilustrační. Barva a vzor se mohou lišit Cena je za 1 kus.

Read more...